35ZLK220M10X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35ZLK220M10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35ZLK220M10X12.5.pdf2.35ZLK220M10X12.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35ZLK220M10X12.5
Part Number 35ZLK220M10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 316645 pcs Arkusz danych 1.35ZLK220M10X12.5.pdf2.35ZLK220M10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLK Ripple Current @ Low Frequency 657mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.19A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-4074
35ZLK220M10X12.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 53 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF