35ZLG56MEFCT16.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35ZLG56MEFCT16.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35ZLG56MEFCT16.3X11.pdf2.35ZLG56MEFCT16.3X11.pdf
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35ZLG56MEFCT16.3X11
Part Number 35ZLG56MEFCT16.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 745529 pcs Arkusz danych 1.35ZLG56MEFCT16.3X11.pdf2.35ZLG56MEFCT16.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZLG Ripple Current @ Low Frequency 205.2mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 65 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose