35ZL470MEFCT810X20
RubyconRubycon
35ZL470MEFCT810X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35ZL470MEFCT810X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35ZL470MEFCT810X20.pdf2.35ZL470MEFCT810X20.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35ZL470MEFCT810X20
Part Number 35ZL470MEFCT810X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 241322 pcs Arkusz danych 1.35ZL470MEFCT810X20.pdf2.35ZL470MEFCT810X20.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZL Ripple Current @ Low Frequency 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 23 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose