35YXH220MEFCT78X16
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YXH220MEFCT78X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35YXH220MEFCT78X16.pdf2.35YXH220MEFCT78X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YXH220MEFCT78X16
Part Number 35YXH220MEFCT78X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 393464 pcs Arkusz danych 1.35YXH220MEFCT78X16.pdf2.35YXH220MEFCT78X16.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria YXH Ripple Current @ Low Frequency 420mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tape & Box (TB) Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 87 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF