35YXG56M6.3X11
RubyconRubycon
35YXG56M6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YXG56M6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35YXG56M6.3X11.pdf2.35YXG56M6.3X11.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YXG56M6.3X11
Part Number 35YXG56M6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 808070 pcs Arkusz danych 1.35YXG56M6.3X11.pdf2.35YXG56M6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 170mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 220 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose