35YXG470MEFC12.5X16
RubyconRubycon
35YXG470MEFC12.5X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YXG470MEFC12.5X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35YXG470MEFC12.5X16.pdf2.35YXG470MEFC12.5X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YXG470MEFC12.5X16
Part Number 35YXG470MEFC12.5X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 252609 pcs Arkusz danych 1.35YXG470MEFC12.5X16.pdf2.35YXG470MEFC12.5X16.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 797.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.45A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 49 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose