35YXF2200MEFCGC16X31.5
RubyconRubycon
35YXF2200MEFCGC16X31.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YXF2200MEFCGC16X31.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Arkusze danych: 1.35YXF2200MEFCGC16X31.5.pdf2.35YXF2200MEFCGC16X31.5.pdf
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YXF2200MEFCGC16X31.5
Part Number 35YXF2200MEFCGC16X31.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 103238 pcs Arkusz danych 1.35YXF2200MEFCGC16X31.5.pdf2.35YXF2200MEFCGC16X31.5.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXF Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-3740-3
35YXF2200MEFCGC16X31.5-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 36 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 29 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF