35YXF1000MEFC12.5X20
RubyconRubycon
35YXF1000MEFC12.5X20 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YXF1000MEFC12.5X20
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.35YXF1000MEFC12.5X20.pdf2.35YXF1000MEFC12.5X20.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YXF1000MEFC12.5X20
Part Number 35YXF1000MEFC12.5X20 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 139496 pcs Arkusz danych 1.35YXF1000MEFC12.5X20.pdf2.35YXF1000MEFC12.5X20.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria YXF oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 34 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1000µF Aplikacje General Purpose