35YK100MEFC6.3X11
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35YK100MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.35YK100MEFC6.3X11.pdf2.35YK100MEFC6.3X11.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35YK100MEFC6.3X11
Part Number 35YK100MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 818837 pcs Arkusz danych 1.35YK100MEFC6.3X11.pdf2.35YK100MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria YK Ripple Current @ Low Frequency 215mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 258mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 100µF