35TRV2200M16X21.5
RubyconRubycon
35TRV2200M16X21.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35TRV2200M16X21.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD
Arkusze danych: 1.35TRV2200M16X21.5.pdf2.35TRV2200M16X21.5.pdf3.35TRV2200M16X21.5.pdf
1 pcs
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35TRV2200M16X21.5
Part Number 35TRV2200M16X21.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 35V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria TRV Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-3564-1
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 28 Weeks
Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 41 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 2200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 2200µF