35RZV22M6.3X5.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35RZV22M6.3X5.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.35RZV22M6.3X5.5.pdf2.35RZV22M6.3X5.5.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35RZV22M6.3X5.5
Part Number 35RZV22M6.3X5.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 529385 pcs Arkusz danych 1.35RZV22M6.3X5.5.pdf2.35RZV22M6.3X5.5.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria RZV Ripple Current @ Low Frequency 66mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 120mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can - SMD
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C Pojemność 22µF