35MXG8200MEFCSN30X25
RubyconRubycon
35MXG8200MEFCSN30X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35MXG8200MEFCSN30X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Arkusze danych: 1.35MXG8200MEFCSN30X25.pdf2.35MXG8200MEFCSN30X25.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35MXG8200MEFCSN30X25
Part Number 35MXG8200MEFCSN30X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28627 pcs Arkusz danych 1.35MXG8200MEFCSN30X25.pdf2.35MXG8200MEFCSN30X25.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.181" Dia (30.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 2.85A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.2775A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3909
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 8200µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 8200µF Aplikacje General Purpose