35MU685M5750X
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35MU685M5750X
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje 35MU685M5750X
Part Number 35MU685M5750X Producent Rubycon
Opis CAP FILM 6.8UF 20% 35VDC 2220 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5968 pcs Arkusz danych
Napięcie znamionowe - DC 35V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±20% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Package / Case 2220 (5750 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.079" (2.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Acrylic, Metallized
szczegółowy opis 6.8µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) Pojemność 6.8µF