35JXF3300MEFC16X30
RubyconRubycon
35JXF3300MEFC16X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 35JXF3300MEFC16X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H
Arkusze danych: 1.35JXF3300MEFC16X30.pdf2.35JXF3300MEFC16X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 35JXF3300MEFC16X30
Part Number 35JXF3300MEFC16X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V T/H Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73678 pcs Arkusz danych 1.35JXF3300MEFC16X30.pdf2.35JXF3300MEFC16X30.pdf
Napięcie - znamionowe 35V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria JXF Ripple Current @ Low Frequency 2.142A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-3341 temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 45 Weeks Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 19 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose