350MXC220MEFCSN22X45
RubyconRubycon
350MXC220MEFCSN22X45 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 350MXC220MEFCSN22X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP
Arkusze danych: 1.350MXC220MEFCSN22X45.pdf2.350MXC220MEFCSN22X45.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 350MXC220MEFCSN22X45
Part Number 350MXC220MEFCSN22X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 350V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 34898 pcs Arkusz danych 1.350MXC220MEFCSN22X45.pdf2.350MXC220MEFCSN22X45.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 220µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 220µF Aplikacje General Purpose