350BXC68MEFCGC18X25
RubyconRubycon
350BXC68MEFCGC18X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 350BXC68MEFCGC18X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Arkusze danych: 1.350BXC68MEFCGC18X25.pdf2.350BXC68MEFCGC18X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 350BXC68MEFCGC18X25
Part Number 350BXC68MEFCGC18X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 62078 pcs Arkusz danych 1.350BXC68MEFCGC18X25.pdf2.350BXC68MEFCGC18X25.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 588mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.47A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 68µF