315MXC180MEFC22X35
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 315MXC180MEFC22X35
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Arkusze danych: 1.315MXC180MEFC22X35.pdf2.315MXC180MEFC22X35.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 315MXC180MEFC22X35
Part Number 315MXC180MEFC22X35 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 38974 pcs Arkusz danych 1.315MXC180MEFC22X35.pdf2.315MXC180MEFC22X35.pdf
Napięcie - znamionowe 315V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 920mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.288A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 180µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 180µF