25ZLJ2200M12.5X30
RubyconRubycon
25ZLJ2200M12.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25ZLJ2200M12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25ZLJ2200M12.5X30.pdf2.25ZLJ2200M12.5X30.pdf
600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25ZLJ2200M12.5X30
Part Number 25ZLJ2200M12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76322 pcs Arkusz danych 1.25ZLJ2200M12.5X30.pdf2.25ZLJ2200M12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria ZLJ Ripple Current @ Low Frequency 2.562A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.66A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 18 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 2200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose