25ZLH680MEFCCR10X16
RubyconRubycon
25ZLH680MEFCCR10X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25ZLH680MEFCCR10X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25ZLH680MEFCCR10X16.pdf2.25ZLH680MEFCCR10X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25ZLH680MEFCCR10X16
Part Number 25ZLH680MEFCCR10X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 253477 pcs Arkusz danych 1.25ZLH680MEFCCR10X16.pdf2.25ZLH680MEFCCR10X16.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 968mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.76A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 28 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 680µF Aplikacje General Purpose