25ZLH330MEFC8X11.5
RubyconRubycon
25ZLH330MEFC8X11.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25ZLH330MEFC8X11.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25ZLH330MEFC8X11.5.pdf2.25ZLH330MEFC8X11.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25ZLH330MEFC8X11.5
Part Number 25ZLH330MEFC8X11.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 559656 pcs Arkusz danych 1.25ZLH330MEFC8X11.5.pdf2.25ZLH330MEFC8X11.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria ZLH Ripple Current @ Low Frequency 519.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 945mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1875
25ZLH330MEFC8X11.5-ND
25ZLH330MEFC8X115
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 29 Weeks
Żywotność @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.138" (3.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 56 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF