25ZL56MEFCT56.3X7
RubyconRubycon
25ZL56MEFCT56.3X7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25ZL56MEFCT56.3X7
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25ZL56MEFCT56.3X7.pdf2.25ZL56MEFCT56.3X7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25ZL56MEFCT56.3X7
Part Number 25ZL56MEFCT56.3X7 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1073451 pcs Arkusz danych 1.25ZL56MEFCT56.3X7.pdf2.25ZL56MEFCT56.3X7.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria ZL Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 240 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 56µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Pojemność 56µF Aplikacje General Purpose