25YXH3300MEFC18X25
RubyconRubycon
25YXH3300MEFC18X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25YXH3300MEFC18X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25YXH3300MEFC18X25.pdf2.25YXH3300MEFC18X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25YXH3300MEFC18X25
Part Number 25YXH3300MEFC18X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 81565 pcs Arkusz danych 1.25YXH3300MEFC18X25.pdf2.25YXH3300MEFC18X25.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria YXH Ripple Current @ Low Frequency 2.198A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.14A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 19 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Pojemność 3300µF Aplikacje General Purpose