25YXG4700MEFCGC16X40
RubyconRubycon
25YXG4700MEFCGC16X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25YXG4700MEFCGC16X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25YXG4700MEFCGC16X40.pdf2.25YXG4700MEFCGC16X40.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25YXG4700MEFCGC16X40
Part Number 25YXG4700MEFCGC16X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67821 pcs Arkusz danych 1.25YXG4700MEFCGC16X40.pdf2.25YXG4700MEFCGC16X40.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria YXG Ripple Current @ Low Frequency 2.856A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.08A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 45 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 13 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose