25YXA470M10X12.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25YXA470M10X12.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.25YXA470M10X12.5.pdf2.25YXA470M10X12.5.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 25YXA470M10X12.5
Part Number 25YXA470M10X12.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4760 pcs Arkusz danych 1.25YXA470M10X12.5.pdf2.25YXA470M10X12.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria YXA Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 528mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 470µF