25WXA330MEFCT810X9
RubyconRubycon
25WXA330MEFCT810X9 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25WXA330MEFCT810X9
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25WXA330MEFCT810X9.pdf2.25WXA330MEFCT810X9.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25WXA330MEFCT810X9
Part Number 25WXA330MEFCT810X9 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 386017 pcs Arkusz danych 1.25WXA330MEFCT810X9.pdf2.25WXA330MEFCT810X9.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria WXA Ripple Current @ Low Frequency 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 372mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 330µF