25WA4700MKC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25WA4700MKC18X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25WA4700MKC18X25.pdf2.25WA4700MKC18X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25WA4700MKC18X25
Part Number 25WA4700MKC18X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86189 pcs Arkusz danych 1.25WA4700MKC18X25.pdf2.25WA4700MKC18X25.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria WA Ripple Current @ Low Frequency 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Pojemność 4700µF