25TZV47M6.3X6.1
RubyconRubycon
25TZV47M6.3X6.1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25TZV47M6.3X6.1
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.25TZV47M6.3X6.1.pdf2.25TZV47M6.3X6.1.pdf3.25TZV47M6.3X6.1.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25TZV47M6.3X6.1
Part Number 25TZV47M6.3X6.1 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria TZV Ripple Current @ Low Frequency 80mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-1589-2
25TZV47M63X61
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 360 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 47µF