25TGV220M8X10.5
RubyconRubycon
25TGV220M8X10.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25TGV220M8X10.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.25TGV220M8X10.5.pdf2.25TGV220M8X10.5.pdf3.25TGV220M8X10.5.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25TGV220M8X10.5
Part Number 25TGV220M8X10.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.315" Dia (8.00mm)
Seria TGV Ripple Current @ Low Frequency 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-2691-2
25TGV220M08X10.5
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 150 mOhm @ 100kHz szczegółowy opis 220µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 150 mOhm @ 100kHz 3000 Hrs @ 125°C
Pojemność 220µF Aplikacje Automotive
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
25TDT2
25TDT2
Producenci: Delta Electronics
Opis: LINE FILTER 480VAC CHASSIS MOUNT