25SGV33M6.3X6.1
RubyconRubycon
25SGV33M6.3X6.1 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25SGV33M6.3X6.1
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.25SGV33M6.3X6.1.pdf2.25SGV33M6.3X6.1.pdf3.25SGV33M6.3X6.1.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25SGV33M6.3X6.1
Part Number 25SGV33M6.3X6.1 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria SGV Ripple Current @ Low Frequency 65mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 97.5mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja - Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-2436-1
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 33µF Aplikacje Automotive