25SEV4.7M4X5.5
RubyconRubycon
25SEV4.7M4X5.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25SEV4.7M4X5.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.25SEV4.7M4X5.5.pdf2.25SEV4.7M4X5.5.pdf3.25SEV4.7M4X5.5.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25SEV4.7M4X5.5
Part Number 25SEV4.7M4X5.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 431618 pcs Arkusz danych 1.25SEV4.7M4X5.5.pdf2.25SEV4.7M4X5.5.pdf3.25SEV4.7M4X5.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.157" Dia (4.00mm)
Seria SEV Ripple Current @ Low Frequency 18mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 27mA @ 10kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Original-Reel®
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-2432-6
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.217" (5.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4.7µF Aplikacje Automotive