25PX6800MEFC16X35.5
RubyconRubycon
25PX6800MEFC16X35.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25PX6800MEFC16X35.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25PX6800MEFC16X35.5.pdf2.25PX6800MEFC16X35.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25PX6800MEFC16X35.5
Part Number 25PX6800MEFC16X35.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 61737 pcs Arkusz danych 1.25PX6800MEFC16X35.5.pdf2.25PX6800MEFC16X35.5.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.630" Dia (16.00mm)
Seria PX Ripple Current @ Low Frequency 1.91A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.1965A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 45 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 6800µF