25PHV56M6.3X6.1
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25PHV56M6.3X6.1
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 25PHV56M6.3X6.1.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25PHV56M6.3X6.1
Part Number 25PHV56M6.3X6.1 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 93880 pcs Arkusz danych 25PHV56M6.3X6.1.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Rodzaj Hybrid
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm) Seria PHV
Ripple Current @ Low Frequency 70mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.4A @ 100kHz
oceny AEC-Q200 Opakowania Cut Tape (CT)
Package / Case Radial, Can - SMD Inne nazwy 1189-4294-1
temperatura robocza -55°C ~ 135°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C Główny odstęp -
Wysokość - Siedzą (Max) 0.240" (6.10mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm
szczegółowy opis 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 2000 Hrs @ 135°C Pojemność 56µF