25MXC10000MEFC25X30
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MXC10000MEFC25X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP
Arkusze danych: 1.25MXC10000MEFC25X30.pdf2.25MXC10000MEFC25X30.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MXC10000MEFC25X30
Part Number 25MXC10000MEFC25X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 25V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 45131 pcs Arkusz danych 1.25MXC10000MEFC25X30.pdf2.25MXC10000MEFC25X30.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.0475A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 10000µF