25MU154K2012
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MU154K2012
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805
Arkusze danych: 25MU154K2012.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MU154K2012
Part Number 25MU154K2012 Producent Rubycon
Opis CAP FILM 0.15UF 10% 25VDC 0805 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5101 pcs Arkusz danych 25MU154K2012.pdf
Napięcie znamionowe - DC 25V Napięcie znamionowe - AC -
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Pads
Rozmiar / Wymiar 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Seria PMLCAP®, MU
oceny - Package / Case 0805 (2012 Metric)
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.047" (1.20mm)
cechy - Materiał dielektryka Acrylic, Metallized
szczegółowy opis 0.15µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 0805 (2012 Metric) Pojemność 0.15µF