25MS722MEFC5X7
RubyconRubycon
25MS722MEFC5X7 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25MS722MEFC5X7
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Arkusze danych: 1.25MS722MEFC5X7.pdf2.25MS722MEFC5X7.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25MS722MEFC5X7
Part Number 25MS722MEFC5X7 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1338198 pcs Arkusz danych 1.25MS722MEFC5X7.pdf2.25MS722MEFC5X7.pdf
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia (5.00mm)
Seria MS7 Ripple Current @ Low Frequency 55mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 82.5mA @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.079" (2.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Pojemność 22µF