25JZV470M10X10.5
RubyconRubycon
25JZV470M10X10.5 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 25JZV470M10X10.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD
Arkusze danych: 1.25JZV470M10X10.5.pdf2.25JZV470M10X10.5.pdf3.25JZV470M10X10.5.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 25JZV470M10X10.5
Part Number 25JZV470M10X10.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 25V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Napięcie - znamionowe 25V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria JZV Ripple Current @ Low Frequency 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 850mA @ 100kHz oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial, Can - SMD temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 90 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje Automotive, High Temperature Reflow