250VXH680MEFCSN25X40
RubyconRubycon
250VXH680MEFCSN25X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250VXH680MEFCSN25X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: 1.250VXH680MEFCSN25X40.pdf2.250VXH680MEFCSN25X40.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250VXH680MEFCSN25X40
Part Number 250VXH680MEFCSN25X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 21521 pcs Arkusz danych 1.250VXH680MEFCSN25X40.pdf2.250VXH680MEFCSN25X40.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria VXH Ripple Current @ Low Frequency 2.25A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.375A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 680µF