250TXW220MEFC12.5X55
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250TXW220MEFC12.5X55
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM
Arkusze danych: 1.250TXW220MEFC12.5X55.pdf2.250TXW220MEFC12.5X55.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250TXW220MEFC12.5X55
Part Number 250TXW220MEFC12.5X55 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 63809 pcs Arkusz danych 1.250TXW220MEFC12.5X55.pdf2.250TXW220MEFC12.5X55.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria TXW Ripple Current @ Low Frequency 1.13A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.58A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Standardowy czas oczekiwania producenta 26 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 2.264" (57.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 220µF