250TXW100MEFC12.5X30
RubyconRubycon
250TXW100MEFC12.5X30 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250TXW100MEFC12.5X30
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.250TXW100MEFC12.5X30.pdf2.250TXW100MEFC12.5X30.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250TXW100MEFC12.5X30
Part Number 250TXW100MEFC12.5X30 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 73377 pcs Arkusz danych 1.250TXW100MEFC12.5X30.pdf2.250TXW100MEFC12.5X30.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria TXW Ripple Current @ Low Frequency 690mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 966mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can Inne nazwy 1189-1209
250TXW100MEFC125X30
250TXW100MEFCEFR12.5X30
temperatura robocza -25°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks
Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.280" (32.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Pojemność 100µF Aplikacje General Purpose