250RX30100M18X31.5
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250RX30100M18X31.5
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM RAD
Arkusze danych: 1.250RX30100M18X31.5.pdf2.250RX30100M18X31.5.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250RX30100M18X31.5
Part Number 250RX30100M18X31.5 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46417 pcs Arkusz danych 1.250RX30100M18X31.5.pdf2.250RX30100M18X31.5.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.709" Dia (18.00mm)
Seria RX30 oceny AEC-Q200
Polaryzacja Polar Package / Case Radial, Can
temperatura robocza -25°C ~ 130°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 30 Weeks
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 100µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Pojemność 100µF Aplikacje Automotive