250MXG390MEFCSN20X40
RubyconRubycon
250MXG390MEFCSN20X40 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250MXG390MEFCSN20X40
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP
Arkusze danych: 1.250MXG390MEFCSN20X40.pdf2.250MXG390MEFCSN20X40.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250MXG390MEFCSN20X40
Part Number 250MXG390MEFCSN20X40 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 390UF 20% 250V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 33579 pcs Arkusz danych 1.250MXG390MEFCSN20X40.pdf2.250MXG390MEFCSN20X40.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.787" Dia (20.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 1.76A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.64A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 390µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Pojemność 390µF