250LLE1.8MEFC6.3X11
RubyconRubycon
250LLE1.8MEFC6.3X11 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250LLE1.8MEFC6.3X11
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf2.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250LLE1.8MEFC6.3X11
Part Number 250LLE1.8MEFC6.3X11 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1.8UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 704905 pcs Arkusz danych 1.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf2.250LLE1.8MEFC6.3X11.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.248" Dia (6.30mm)
Seria LLE Ripple Current @ Low Frequency 33mA @ 120Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can
Inne nazwy 1189-2218 temperatura robocza -40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.098" (2.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1.8µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 1.8µF