250BXC33MEFC12.5X16
RubyconRubycon
250BXC33MEFC12.5X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 250BXC33MEFC12.5X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Arkusze danych: 1.250BXC33MEFC12.5X16.pdf2.250BXC33MEFC12.5X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 250BXC33MEFC12.5X16
Part Number 250BXC33MEFC12.5X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 168562 pcs Arkusz danych 1.250BXC33MEFC12.5X16.pdf2.250BXC33MEFC12.5X16.pdf
Napięcie - znamionowe 250V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.492" Dia (12.50mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 304mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 760mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 25 Weeks Żywotność @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 33µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Pojemność 33µF