220VXH1000MEFC25X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 220VXH1000MEFC25X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP
Arkusze danych: 1.220VXH1000MEFC25X45.pdf2.220VXH1000MEFC25X45.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 220VXH1000MEFC25X45
Part Number 220VXH1000MEFC25X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 220V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 13523 pcs Arkusz danych 1.220VXH1000MEFC25X45.pdf2.220VXH1000MEFC25X45.pdf
Napięcie - znamionowe 220V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria VXH Ripple Current @ Low Frequency 2.65A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.975A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1000µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C Pojemność 1000µF