200MXG1500MEFCSN25X60
RubyconRubycon
200MXG1500MEFCSN25X60 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 200MXG1500MEFCSN25X60
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: 1.200MXG1500MEFCSN25X60.pdf2.200MXG1500MEFCSN25X60.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 200MXG1500MEFCSN25X60
Part Number 200MXG1500MEFCSN25X60 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24043 pcs Arkusz danych 1.200MXG1500MEFCSN25X60.pdf2.200MXG1500MEFCSN25X60.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.984" Dia (25.00mm)
Seria MXG Ripple Current @ Low Frequency 3.28A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.92A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-3375
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 2.441" (62.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose