200MXC270MEFCSN22X25
RubyconRubycon
200MXC270MEFCSN22X25 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 200MXC270MEFCSN22X25
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP
Arkusze danych: 1.200MXC270MEFCSN22X25.pdf2.200MXC270MEFCSN22X25.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 200MXC270MEFCSN22X25
Part Number 200MXC270MEFCSN22X25 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 270UF 20% 200V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46954 pcs Arkusz danych 1.200MXC270MEFCSN22X25.pdf2.200MXC270MEFCSN22X25.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.866" Dia (22.00mm)
Seria MXC Ripple Current @ Low Frequency 1.1A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.65A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In Inne nazwy 1189-1779
200MXC270MEFCSN22X25-ND
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks
Żywotność @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Główny odstęp 0.394" (10.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - szczegółowy opis 270µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Pojemność 270µF Aplikacje General Purpose