200BXC10MEFC10X16
RubyconRubycon
200BXC10MEFC10X16 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 200BXC10MEFC10X16
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Arkusze danych: 1.200BXC10MEFC10X16.pdf2.200BXC10MEFC10X16.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 200BXC10MEFC10X16
Part Number 200BXC10MEFC10X16 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 285878 pcs Arkusz danych 1.200BXC10MEFC10X16.pdf2.200BXC10MEFC10X16.pdf
Napięcie - znamionowe 200V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 0.394" Dia (10.00mm)
Seria BXC Ripple Current @ Low Frequency 96mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 320mA @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 19 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.197" (5.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.709" (18.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 10µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Pojemność 10µF