2.5SXE120M1.9X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2.5SXE120M1.9X7.3
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: 2.5SXE120M1.9X7.3.pdf
3500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2.5SXE120M1.9X7.3
Part Number 2.5SXE120M1.9X7.3 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 120UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 86150 pcs Arkusz danych 2.5SXE120M1.9X7.3.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria PC-CON, SXE
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) temperatura robocza -55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp - Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm
szczegółowy opis 120µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C Pojemność 120µF