2.5SW470M-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 2.5SW470M-ND
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD
Arkusze danych: 2.5SW470M-ND.pdf
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 2.5SW470M-ND
Part Number 2.5SW470M-ND Producent Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 76718 pcs Arkusz danych 2.5SW470M-ND.pdf
Napięcie - znamionowe 2.5V Rodzaj Polymer
Tolerancja ±20% Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu -
Rozmiar / Wymiar 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Seria PC-CON, SW
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2917 (7343 Metric) Inne nazwy 2.5SW470MX
2.5SW470MX-ND
temperatura robocza -55°C ~ 105°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Żywotność @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Główny odstęp -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 9 mOhm szczegółowy opis 470µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Pojemność 470µF Aplikacje General Purpose