180VXR1800MEFC35X45
RubyconRubycon
Rubycon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: 180VXR1800MEFC35X45
Producent / marka: Rubycon
Opis produktu CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP
Arkusze danych: 1.180VXR1800MEFC35X45.pdf2.180VXR1800MEFC35X45.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje 180VXR1800MEFC35X45
Part Number 180VXR1800MEFC35X45 Producent Rubycon
Opis CAP ALUM 1800UF 20% 180V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24816 pcs Arkusz danych 1.180VXR1800MEFC35X45.pdf2.180VXR1800MEFC35X45.pdf
Napięcie - znamionowe 180V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria VXR Ripple Current @ Low Frequency 2.7A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.05A @ 10kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Snap-In temperatura robocza -25°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 46 Weeks Żywotność @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp 0.394" (10.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
szczegółowy opis 1800µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C Pojemność 1800µF